0212 569 52 18 - Gsm 0533 697 54 50 info@tasdizaynmodelleri.com

Alvin Taş

Çalışma İlkelerimiz

 

 

Kaliteli Ürün

Kaliteyi Uygun Fiyatlandırma.

Ürün Satışı

Güvenli Alışveriş

Zamanında Teslimat

Sağlam Teslimat.

Satış Sonrası

Müşteri Memnunyeti

ALVİN TAŞ

Alvin Taş 20 yıllık tecrübesiyle Taş Dizayn, İşleme. Yapıştırma işlerinizi yapmaktadır.Hazır Dizim Satışı ve Aksesuar satışı olarakda Taş, Çakma İnci Sedef Düğme Satışıda Yapmaktadır.Kendi bünyesinde Çakma inci imalatıda yapmaktadır.Çakma İnci İmalatı için İkitellide bulunan imalathanesinde birinci kalite  ürünü çok uygun fiyatlar sunmaktadır. Alvin Taş İlkelerinden En Önemlisi Müşteri memnuniyetini sağlamak.İşleri zamanında doğru olarak yapmak.Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek rekabet gücümüzü arttırmakÇalışanların sürekli gelişimini sağlamak.En düşük fiyatla En yüksek kalite sunmak ilkemizdir.Son sistem Taş makineleri kaliteli personeli ve Taş model tasarımcılarımız ile hizmet vermekteyiz.Taş İşleme,Taş Yapıştırma,Taş Dizayn, Taş Tasarım lazer kesim konusunda ALVİN TAŞ son sistem teknolojiye sahiptir.

Lazer Makinesi

Lazer Makinesi

Çalıştığımız lazer Makinemiz

Taş Yapıştırma

Taş Yapıştırma

Taş Yapıştırma Makinemiz

İşleme Bölümümüz

İşleme Bölümümüz

Taş Dizim ve Ütü Bölümü

Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için zamanında sıfır hatayla ve en uygun fiyatla sağlayacak şekilde organize etmek. Numune çalışanlarında kaliteli ve seri şekilde hizmet vermek. Teknolojik gelişmeleri takip ederek firmamıza uyarlamak.

Alvin Taş taş dizayn taş işleme dizim yapıştırma 20 yıllık tecrübesiyle ve işinde usta ekibiyle taş dizayn taş yapıştırma taş işleme işlerinizi ilk günkü özveri ve müşteri memnuniyeti ilke edinerek yeniliklerle her zaman daha ileriye emin adımlarla müşterilerine hizmet vermektedir.

İşlenen tüm ürünleriniz ilk size sunmuş olduğumuz numune ile son ürüne kadar her görevini taş dizayn taş işleme ve taş yapıştırma  aynı titizlikle ve özveriyle size teslim etmektedir.

Taş Dizayn Modelleri
WhatsApp WhatsApp Bilgi
Bizi Arayın
Yol Tarifi